ما اپل فا هستیم

خوش آمدید. این صفحه شما را بیشتر از قبل با اپل فا آشنا خواهد کرد. دوست داریم شما هم مطمئن شوید که ما "متفاوت می‌اندیشیم" و در این مسیر دوس داشتنی، کنار ما باشید.

دفتر مرکزی

قلب تپنده اپل فا. جایی که شما نمیبینید، اما حسش میکنید. در دفتر مرکزی، همکاران ما می کوشند تا عمق اندیشه اپل فا را با دریافت سریع سفارشات ، بسته بندی و آماده سازی، ارسال و انجام کامل تمام خدمات پس از فروش تجلی دهند. دوست داریم بدانید در دفتر مرکزی، کوچکترین سفارش شما در اوج ارزش و با لبخندی بر لبان همکارانمان آماده شده و بدست شما رهسپار می شود.

  • تبریز - شریعتی جنوبی (شهناز) - روبروی مغازه های سنگی - اپل استور مرکزی تبریز - طبقه منفی یک
  • ۰۴۱۵۱۶۰ - داخلی ۱
۰۱دفتر مرکزی
۰۲شعبه ی شهناز

شعبه شهناز

این فروشگاه تداعی گر فروشگاه های بزرگ اپل در سراسر جهان است. در فضایی به وسعت 610 متر. در سه طبقه. با 32 همکار خوش انرژی که منتظر شما هستند. تمامی محصولات بصورت لایو در پیشخوان ها در دسترستان است. واحد تعمییرات تخصصی، واحد تخصصی نرم افزار، لوازم جانبی اورجینال و .... جذابیت این مرکز را در چشم حرفه ای به اوج می برد.

  • تبریز - شریعتی جنوبی (شهناز) - روبروی مغازه های سنگی - اپل استور مرکزی تبریز
  • ۰۴۱۵۱۶۰ - داخلی ۲

شعبه ی لاله‌پارک

به این فکر کردیم که شاید مشتریان ما نتوانند به شعبه مرکزی سر بزنند. پس ما نزدیکتر آمدیم و مستقر شدیم در مرکز تجاری لاله پارک. در این شعبه خدمات شعبه مرکزی در ابعادی جمع و جور تر ارائه می شود. همکاران این شعبه راهنمایان خوبی هستند برای کسانی که می خواهند بهترین انتخاب را داشته باشند.

  • تبریز - میدان شهید فهمیده -مجتمع تجاری و تفریحی لاله پارک - طبقه منفی یک - اپل استور مرکزی تبریز
  • ۰۴۱۵۱۶۰ - داخلی ۷
۰۳شعبه ی لاله‌پارک

تور مجازی فروشگاه فیزیکی اپل‌فا

فروشگاه اپل فا در شهر تبریز، روزانه میزبان صدها مخاطب ارزشمند و دوست‌داشتنی است. در این‌که ما همواره چشم به راه شما هستیم، ذره‌ای شک نداشته‌باشید، اما اگر بعد مسافت یا هر دلیل دیگری سعادت دیدارتان را نصیب ما نکرد، از این لینک می‌توانید در قالب یک تورمجازی، با فروشگاه اپل فا آشنا شوید.

ورود به تور مجازی

اپل فا روی نقشه

گذشته های دور اپل فا

هر چقدر هم تفکرمان نو باشد، ما جدید نیستیم. سالهاست آشنای بازار موبایل و آیپد و مک بوک هستیم و بازار موبایل هم آشنای ماست.

قدیمی تر ها مارا با پخش عمده محصولات اپل میشناسند. هنوز هم چنین فعالیتی را قویاً دنبال میکنیم. در اپل فا رویکردمان چیز دیگری است. اپل فا را آفریدیم تا فرصت دیدار و تعامل با شما را از دست ندهیم.

...
...
...