محصولات انتخابی :

جمع مبلغ : تومان
مشاهده سبد خرید ادامه فرایند خرید

ضمانت بازگشت کالا

مجموعه اپل فا برای رفاه حال و کسب رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان، امکان بازگشت 7 روزه کالا در صورت وجود ایراد سخت‌افزاری را به عنوان یکی از سرویس‌های خود انتخاب کرده و برای کلیه دستگاه‌هایی که از فروشگاه خریداری می‌شوند، این شرایط وجود خواهد داشت.  

شرایط استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا

مجموعه اپل فا برای رفاه حال و کسب رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان، امکان بازگشت 7 روزه کالا در صورت وجود ایراد سخت‌افزاری را به عنوان یکی از سرویس‌های خود انتخاب کرده و برای کلیه دستگاه‌هایی که از فروشگاه خریداری می‌شوند، این شرایط وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است با توجه به اینکه در فروشگاه این مجموعه (تبریز) دستگاه در حضور مشتری تست و راه اندازی شده و پس از تایید صحت سلامت از سوی مشتری به ایشان تحویل میگردد لذا محصولات خریداری شده از فروشگاه مشمول این بند نخواهد شد.  

مغایرت در کالای ارسال شده با محصول سفارش داده شده

وجود هرگونه ایراد و مغایرت در کالای ارسال شده، حداکثر ظرف 24 ساعت باید به اطلاع مجموعه اپل فا برسد. اگر برای تشخیص مغایرت نیاز به باز کردن پلمپ باشد (مانند رنگ یا مشخصات سخت‌افزاری)، کالا باید در شرایط اولیه خود باقی مانده و از آن استفاده نشود. همچنین جعبه و متعلقات آن باید مانند روز اول صحیح و سالم باقی بماند. تصاویر درج شده در سایت، ملاک مناسبی برای استناد به مغایرت کالا به حساب نمی‌آید و شرط اصلی وجود مغایرت، تنها مشخصات درج شده برای هر کالاست. اگر امکان تشخیص مغایرت در صورت باز نکردن پلمپ اولیه کالا امکان پذیر بوده و کاربر به اشتباه آن را باز کرده باشد، امکان استفاده از این شرط خودکار از بین می رود

اگر کالای ارسال شده دارای آسیب دیدگی باشد

از آنجا که بسته‌بندی کالاها به صورت کاملا ایمن و استاندارد انجام می‌شود، وجود هرگونه آسیب در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت ارسال کننده کالا خواهد بود و تنها در صورت تأیید شرکت حمل و نقل، این مسئولیت بر دوش مجموعه اپل فا قرار خواهد گرفت. وجود آسیب دیدگی باید حداکثر ظرف 24 ساعت به اطلاع مجموعه اپل فا برسد. اگر آسیب وارد آمده در لحظه تحویل قابل مشاهده است، مشتری می تواند از دریافت کالا امتناع کرده و آن را جهت بررسی به مجموعه اپل فا بازگشت بزند. کالای دارای آسیب باید با همان شرایط به همراه مدرک معتبر از شرکت حمل و نقل کننده کالا به مجموعه اپل فا ارسال شود.

چگونگی بازگشت کالا

پس از مشاهده هرگونه ایراد، ابتدا با قسمت پشتیبانی مجموعه اپل فا (دفتر مرکزی 0415160) تماس حاصل نموده و از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری نمایید. کالا را به همراه جعبه و تمام متعلقات آن، در بسته‌بندی اصلی قرار داده و سپس ارسال نمایید. بر اساس قوانین بازگشت 7 روزه کالا، در صورتی که هرگونه خدشه‌ای به جعبه (اعم از نوشتن متن یا جسباندن برچسب) وارد آید، امکان استفاده از ضمانت 7 روزه به صورت خودکار از بین می‌رود. تمامی رمزهای عبور و مشخصات کاربر که در دستگاه وارد شده، پیش از ارسال باید حذف شود تا تیم فنی مجموعه اپل فا ، امکان تست دستگاه را داشته باشند.  

+ بیشتر بخوانید بستن
برای ارسال کالا از آدرس‌های زیر استفاده نمایید: دفتر مرکزی: تبریز - شریعتی جنوبی (شهناز) - روبروی مغازه های سنگی - اپل استور مرکزی تبریز - طبقه منفی یک واحد وب سایت اپل فا فروشگاه شهناز: تبریز - شریعتی جنوبی (شهناز) - روبروی مغازه های سنگی - اپل استور مرکزی تبریز - طبقه همکف شعبه لاله پارک: تبریز - میدان شهید فهمیده - مجتمع تجاری و تفریحی لاله پارک - طبقه منفی یک - اپل استور مرکزی تبریز  

عودت وجه کالا چگونه است؟

اگر ایرادات سخت‌افزاری، مغایرت مشخصات و وارد شدن آسیب به تأیید کارشناسان مجموعه اپل فا برسد، هزینه مرجوع شدن کالا به عهده اپل فا خواهد بود. در غیر این صورت اگر کارشناسان ما، وارد شدن ضربه یا هر مورد دیگری را تشخیص دهند، هزینه‌ها توسط مشتری باید پرداخت شود. به هر دلیلی، عودت وجه از سمت شرکت اپل فا به حساب مشتری حداقل ۷ روز کاری به طول خواهد انجامید.  

روند رسیدگی به کالاهای مرجوع شده چگونه است؟

کالاهایی که به دفتر مرکزی و یا فروشگاه ها ارسال می‌شود، ظرف 1 الی 7 روز بررسی می‌شوند. اگر هرگونه ایرادی توسط کارشناسان اپل فا تشخیص داده شود، در این مدت با مشتری تماس گرفته شده و موضوع با ایشان در میان گذاشته می‌شود. اگر مشکل به وجود آمده از سمت مجموعه اپل فا بوده باشد، با کمال میل این قضیه را پذیرفته و کالای جایگزین برای مشتری ارسال می‌شود. در غیر این صورت، اگر ایراد قابل حلی وجود داشته باشد، مشکل توسط تیم فنی برطرف شده و کالا مجددا برای کاربر ارسال می‌شود. ملاک عملکرد و تشخیص موارد اشاره شده، مشاهدات و بررسی‌های تیم فنی مجموعه اپل فا خواهد بود.