محصولات انتخابی :

جمع مبلغ : تومان
مشاهده سبد خرید ادامه فرایند خرید

ارسال سفارشات

سفارشات ثبت شده طبق یکی از روش‌های زیر بسته به انتخاب شما هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد. و زمان دریافت سفارش توسط شما از شرکت حمل کننده بسته به انتخاب شما ممکن است از چند ساعت تا چند روز به طول بینجامد. لازم به ذکر است که شیوه‌های ارسال و همچنین زمان های تخمینی اعلام شده در زمان برگزاری جشنواره ها و مراسم خاص و یا حتی روزهای پربازدید ممکن است تغییر کند.

مسئولیت حمل کالا به عهده شرکت پست و تیپاکس است و اپل‌فا امکان ارائه زمان دقیق را برای تحویل مرسوله نخواهد داشت. شما می‌توانید پس از ارسال سفارش با استفاده از کد رهگیری ارسالی توسط اپل فا در سایت پست و تیپاکس، از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید
و پس از دریافت کدرهگیری توسط مشتری اپل‌فا هیچ مسئولیتی در قبال مرسوله شما ندارد.

روش‌های ارسال کالا

ارسال کالاها در وبسایت در حال حاضر تنها از سه روش زیر که در سایت هنگام ثبت سفارش قابل انتخاب است انجام میشود.

 

ارسال توسط پیک:

در حال حاضر ارسال توسط پیک‌های اپل فا فقط برای کاربران شهر تبریز قابل انتخاب و استفاده است. در صورت انتخاب این شیوه ارسال، سفارش شما در کمترین زمان ممکن و در همان روز به شما تحویل داده خواهد شد. لازم به ذکر است جهت استفاده از این شیوه ارسال باید سفارش خود را نهایتا تا یک ساعت قبل از ساعت 18:00 هر روز کاری ثبت نمائید.

ارسال توسط پیک

زمان تحویل: ساعت 14 الی 20 هرروزکاری

سفارش شما از طریق پیک اپل فا در همان روز و در کمترین زمان ممکن بدست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال: رایگان

 

ارسال توسط پست پیشتاز:

در حال حاضر ارسال توسط پست پیشتاز برای تمامی شهرستان‌ها با هزینه ثابت قابل انتخاب و استفاده است. در صورت انتخاب این شیوه و ثبت سفارش قبل از ساعت 14:00 هر روز کاری، سفارش شما در همان روز آماده ارسال و تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران خواهد شد. بر اساس فاصله شما از تبریز ممکن است زمان تحویل کالا به شما توسط شرکت پست بین 24 ساعت تا 72 ساعت متغیر باشد.

 

پست پیشتاز

زمان تحویل: 24 الی 72 ساعت روز کاری

سفارش شما با همکاری شرکت پست ملی ایران انجام خواهد شد.

هزینه ارسال: 35000 هزارتومان

 

ارسال ویژه:

در صورتیکه در دریافت سفارش خود عجله دارید، یا در صورتیکه سفارش خود را حتما در کمترین زمان ممکن نیاز دارید و همچنین در مراکز استان‌ها قرار دارید میتوانید از انتخاب ‘ارسال ویژه ‘ در هنگام ثبت سفارش استفاده کنید. در این صورت سفارش شما به سرعت آماده ارسال شده و تحویل یکی از شرکت‌های ارسال سریع کالا در ایران مانند: همارسان، کالابران و … خواهد شد. در این روش زمان تحویل کمتر از 24 ساعت کاری خواهد بود.

 

پست ویژه

زمان تحویل: 24 ساعت روز کاری

سفارش شما با همکاری همارسان، تیپاکس و .. نهایتا تا 24 ساعت کاری بدست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال: پس کرایه