محصولات انتخابی :

جمع مبلغ : تومان
مشاهده سبد خرید ادامه فرایند خرید
منتشر شده در ۱۷ دی , ۱۴۰۱

استفاده های سلامت محور در اپل واچ | تضمین سلامتی با ساعت‌های هوشنمد اپل

استفاده های سلامت محور در اپل واچ

اپل واچ یکی از قوی‌ترین و بهترین ساعت‌های هوشمند بازار محصولات دیجیتال است که با توجه به قابلیت‎‌های متعددش می تواند سلامتی بدن شما را بررسی کند. نرم‌افزارهای مختلفی برای این ساعت هوشمند توسعه داده شده اند که شما را برای ورزش‌های روزانه با انگیزه نگه می دارند. ادامه این مطلب را برای استفاده های سلامت محور در اپل واچ از دست ندهید، زیرا قرار است با معجزه اپل آشنا شوید.

استفاده های سلامت محور از اپل واچ

اپل واچ، محصولی چندکاره برای زندگی روزانه!

اگر می خواهید با خرید یک اکسسوری، هم سلامتی‌ بدن‎تان را دائما بررسی کنید، هم بدون نیاز به گوشی هوشمند به تماس‏ ها و پیامک‌های‎تان پاسخ دهید و همچنین در سانحه های ناگوار رانندگی (که امیدواریم برای شما هیچوقت نیاز نشود.) یک کمک‌رسان داشته باشید، خرید اپل واچ بهترین گزینه برای شما است.

مزایای استفاده از اپل واچ در زندگی روزانه

علاوه بر استفاده های سلامت محور در اپل واچ ، این ساعت هوشمند قابلیت های خیلی زیادی به کاربران ارائه می کند که با توجه به آن‎ها می توانید کیفیت زندگی خود را افزایش دهید. اولین و مهم ترین مزیت اپل واچ، دسترسی آسان به اعلانات است.

با خرید apple watch می توانید در کم‏‎ترین زمان به پیامک دوست خود پاسخ دهید، تماس تلفنی‌تان را جواب دهید و همچنین نوتیفیکشن‌ برنامه های مختلف را دریافت کنید. اپل در تولید و عرضه آخرین محصول خود، بر روی استفاده های سلامت محور در اپل واچ تمرکز ویژه داشته است.

قابلیت‎های جدید مانند Crash detection یا همان تشخیص تصادف و سنسور حرارت بدن، به مردان و زنان زیادی کمک می کند. تا به اینجا مطلب تنها بخشی از مزایای اپل واچ را بررسی کردیم. در ادامه به بررسی بیشتر استفاده های سلامت محور در اپل واچ می‌پردازیم.

در ضمن برای خرید اپل واچ سری 8، می‎توانید خیلی سریع و آسان از طریق این لینک ( خرید اپل واچ سری 8 ) اقدام کنید.

استفاده های سلامت محور در اپل واچ؛ آنچه خوبان همه دارند، تا یک جا داری!

اپل واچ می تواند زندگی روزانه شما را خیلی تحت تاثیر بگذارد، این ساعت می‌تواند برای شما زمان بیشتر در طول روز ذخیره کند و وضعیت سلامتی بدن تان را به شکل آمار نشان تان دهد. به طور کلی این ساعت هوشمند می تواند کیفیت زندگی شما را به میزان زیادی افزایش دهد.

برخی از بهترین استفاده های سلامت محور در اپل واچ به شرح زیر هستند.

ضربان قلب‌تان را مدام بررسی کنید

زمانی که اپل واچ را می خرید و بر روی دست‎تان می بندید، ضربان قلب تان همواره در حال بررسی شدن است. زمانی که ضربان قلب تان به طرز عجیبی بالا برود یا پایین بیاید، این ساعت هوشمند به شما هشدار می دهد. بالا و پایین شدن ضربان قلب ممکن است از علائم یک بیماری خطرناک باشد که با خرید اپل واچ می‌توانید آن را به راحتی تشخیص دهید.

بررسی ضربان قلب در اپل واچ

زمانی که ضربان قلب کاربر به بیش از bpm120 برسد یا زمانی که کم‎تر از bpm40 شود، در حالی که کاربر در 10 دقیقه اخیر ثابت باشد، یک نوتیفیکشن از سوی اپل واچ ‎تان دریافت می کنید. البته مرز هشدار توسط شما قابل تغییر است.

اپل واچ، کمک‌رسان شما هنگام افتادن و تصادف کردن

فال دیتیکشن – Fall detection یکی از قابلیت های اپل واچ است که از سری 4 به این ساعت‌های هوشمند اضافه شده است. با توجه به این قابلیت کاربران هنگام افتادن از محیط های بلند، در صورت از هوش رفتن، یک پیام دریافت کنند. اگر به این پیام در عرض چندین ثانیه توجه نکنید، اپل واچ اطلاعات محلی که هستید را به اورژانس ارسال می ‎کند.

آلارم سقوط از ارتفاع در اپل واچ

یک قابلیت دیگر اپل واچ به نام Crash detection که در سری 8 به این ساعت‎‌های هوشمند اضافه شده است، دقیقا همین کاری که گفته شد را هنگام تصادف انجام می دهد. به عبارت دیگر زمانی که شخصی تصادف می‌کند (خدایی نکرده!) اپل واچ سری 8 و اپل‌ واچ های جدید دیگر مانند اپل واچ اولترا، با توجه به سنسورهای صوتی و حرکتی خود، می توانند تشخیص دهند که کاربرشان در یک سانحه رانندگی قرار دارد، بنابراین سریعا به او یک اعلان نشان می‌دهد و در عرض 15 ثانیه با اورژانس تماس می گیرد.

مدیکال آیدی، شناسنامه سلامتی!

همانطور که تا به اینجا متوجه شدید، استفاده های سلامت محور در اپل واچ در مواقع خیلی ضروری به کمک کاربران می‌آیند. یکی دیگر از استفاده های سلامت محور در اپل واچ این است که پرستار یا شخصی که به هنگام وقوع اتفاقی، بالا سر شما حاضر می شود، می توانید از طریق مدیکال آیدی – Medical ID به اطلاعات مهم شما دسترسی داشته باشد.

مدیکال آیدی در محصولات اپل

به عنوان مثال اگر آلرژی دارید و بیهوش شده اید، کسی که مدیکال آیدی شما را بررسی کند، می تواند متوجه این موضوع شود و در روند درمان تاثیرش دهد.

اپل واچ به شما می‎گوید که قرص‌های‌تان دیر شده است

یکی دیگر از استفاده های سلامت محور در اپل واچ این است که می‌تواند به شما زمان خوردن قرص‌های‎تان را یادآوری کند. این ویژگی به خصوص برای افراد سن‌بالا که خوردن قرص یکی از مهم‎ترین امور روزانه آن‎ها است، ویژگی مهمی می باشد.

کاربران می توانند با زمان بندی مشخص در اپل واچ، در زمان های مقرر، یک یادآور یا اعلان دریافت کنند. همچنین می توانید در گذر زمان مشاهده کنید که چه قرص هایی را مصرف کرده اید.

امنیت، چاشنی ایمنی برای کاربران در کنار سلامتی

یکی از سوالات کاربران این است که در کنار استفاده های سلامت محور در اپل واچ ، تضمین امنیت اطلاعات ما چیست؟

امنیت اطلاعات در محصولات اپل

اپل تمامی محصولات خود را به ویژه ساعت های هوشمند را با امنیت خیلی بالا تولید می کند. همچنین دسترسی به این اطلاعات را از سوی شرکت خود نیز قطع کرده است، پس تا زمانی که شما به کسی امکان دسترسی به این اطلاعات را ندهید، امکان دسترسی به آن‏ها حتی از سوی شرکت اپل نیز، امکان ناپذیر است.

سلام به اپل واچ، خداحافظی با دکتر

با توجه به استفاده های سلامت محور در اپل واچ ، شما تا حد امکان نیاز به پزشک پیدا نمی کنید. البته زمانی هم که به پزشک مراجعه می کنید، می توانید با ارائه اطلاعات مهم بدن تان در چند روز گذشته، درصد خطای تشخیص پزشک را به حداقل برسانید.

استفاده های سلامت محور در اپل واچ تنها شامل مواقع ناگوار نمی باشد!

از بهترین استفاده های سلامت محور در اپل واچ این است که می توانید با ورزش کردن، میزان کالری سوزانده شده، ضربان قلب و همچنین در آخرین نسخه، دما‎ی بدن‌تان را نیز بررسی کنید. با توجه به این مزایا، می توانید سلامتی بدن‏‎تان را تا حد امکان حفظ کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع اپل واچ ها، مقایسه و خرید هریک روی این گزینه کلیک کنید (apple watch)