محصولات انتخابی :

جمع مبلغ : تومان
مشاهده سبد خرید ادامه فرایند خرید

قابلیتی مشابه Super Follow توییتر به استوری اینستاگرام اضافه می شود

منتشر شده در ۱۰ تیر , ۱۴۰۰

قابلیت Super Follow

براساس توییت یکی از توسعه‌دهندگان دنیای فناوری، اینستاگرام مشغول کار روی قابلیتی است که خرید اشتراک برای دیدن محتوا در این پلتفرم را عملی می‌کند. به‌گزارش خبرگزاری theverge، به‌نظر می‌رسد اینستاگرام در حال بررسی ویژگی جدیدی است که به Super Follow توییتر شباهت دارد. این ویژگی را الساندرو پالوزی، یکی از توسعه‌دهندگان دنیای فناوری، کشف کرده است و استوری انحصاری (Exclusive Stories) نام دارد. این قابلیت جدید به تولیدکنندگان اجازه می‌دهد محتوای اختصاصی را در استوری اینستاگرامشان منتشر کنند که تنها برای مشترکان دردسترس است.

بیشتر بخوانید : بررسی مشخصات احتمالی نسل سوم آیفون SE

براساس اسکرین‌شات‌های پالوزی، استور‌ی‌های انحصاری با برچسب بنفش در بالای صفحه ظاهر می‌شوند که با دیگر گزینه‌ها متفاوت باشند؛ مانند استوری‌های منتشرشده برای دوستان نزدیک که با رنگ سبز نمایش داده می‌شود. وقتی قصد دارید استوری انحصاری کاربری رو نگاه کنید که صفحه‌اش را دنبال نمی‌کنید، پیام پاپ‌آپی برایتان نمایش داده می‌شود که می‌گوید تنها دنبال‌کنندگان می‌توانند به محتوای مذکور دسترسی داشته باشند. درادامه، توییت الساندرو پالوزی را مشاهده می‌کنید:

توییت الساندرو پالوزی درباره قابلیت Super Follow

این اطلاعات حاصل نگاهی زودهنگام به قابلیتی است که اینستاگرام می‌تواند برای کاربرانش فعال کند. ویژگی مذکور به‌قدری جدید است که این شرکت می‌گوید نمی‌تواند اطلاعات بیشتری از آن به اشتراک‌ بگذارد و صرفا تأیید می‌کند تصاویر فاش‌شده از نمونه‌ اولیه داخلی است و در‌حال‌حاضر، آزمایشی در این زمینه انجام نمی‌دهد. منطقی است که اینستاگرام ویژگی این‌چنینی را در نظر داشته باشد و حتی سرانجام آن را در شبکه‌ اجتماعی‌اش پیاده‌سازی کند. آدام موسری، مدیرعامل این شرکت، نیز درباره بررسی شرایط اضافه‌کردن اشتراک‌ به این پلتفرم آزادانه عمل کرده است.

بیشتر بخوانید : چگونه مدل اصلی آیفون خود را شناسایی کنیم؟

سال گذشته، تمرکز بسیاری روی امکان کسب درآمد تولیدکنندگان از محتوای خود در طیف وسیعی از پلتفرم‌ها بوده است. همچنین اوایل ماه جاری، توییتر Super Follows و Ticketed Spaces را معرفی کرد که درواقع، مشابه همان چیزی است که اینستاگرام در حال بررسی آن است. به‌طورکلی، این قابلیت به کاربران توییتر اجازه می‌دهد محتواهایی در صفحه‌شان به اشتراک بگذراند که تنها مشترکان حساب می‌توانند آن‌ها را ببینند.

همچنین شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز آیفون،خرید آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرومکس از فروشگاه ما روی لینک کلیک کنید.

منبع : theverge.com