توجه : بدلیل وجود مشکل در درگاه پرداخت اپل فا جهت ثبت سفارش با شماره 09022995001 تماس حاصل نمایید.

محصولات انتخابی :

جمع مبلغ : تومان
مشاهده سبد خرید ادامه فرایند خرید

iPad OS 15

شگفت انگیز کار کنید

به آسانی

آی پد به شما این امکان رو می دهد که خیلی از کار هارو به راحتی انجام دهید. iPadOS 15 این تطبیق پذیری رو بیشتر کرده و انجام کارها، پیدا کردن و سازماندهی اطلاعات و همچنین توانایی آیپد را آسان تر می کند.

فعالیت چندگانه

صفحه بزرگ آیپد برای کار با چندین برنامه عالی بوده و بهره وری شما رو به سطح کاملاً جدیدی می رساند و اکنون با iPadOS 15، کشف چند فعالیت آسان تر، استفاده راحت تر و حتی قوی تر است.

منوی جدید فعالیت چند گانه

ضربه بزنید تا منوی جدید فعالیت چندگانه نمایان شود که به شما این امکان رو می دهد حالت تمام صفحه، نمای چندگانه، اسلاید های بیشتر و در برخی موارد پنجره مرکزی ایجاد کنید تا بتوانید همزمان روی چندین برنامه کار کنید.

برنامه ای انتخاب کنید

هنگامی که طرح فعالیت چند گانه ای رو انتخاب می کنید، به صفحه اصلی خود دسترسی پیدا می کنید، جایی که می توانید از بین برنامه های خود انتخاب کنید و همزمان با کدام برنامه می خواهید کار کنید.

Split View

برنامه های شما در کنار هم ظاهر می شوند. انگشت خود رو از قسمت بالای برنامه ای که می خواهید جایگزین کنید بکشید، سپس برنامه جدیدی را از صفحه اصلی انتخاب کنید.

پنجره مرکزی

لمس کنید و نگه دارید تا ایمیل، یادداشت یا پیامی به مرکز صفحه بیاورید بدون اینکه نمای فعلی خود را ترک کنید. منوی چندگانه ای در اینجا نیز ظاهر می شود.

قفسه جدید

همه پنجره های باز شده برای برنامه ای رو مشاهده کرده و با قفسه جدید به سرعت بین آنها جابجا شوید. حتی می توانید پنجره ها را افزوده و ببندید.

پس از خواندن ادامه مطلب به این دقت داشته باشید که شما می توانید محصولات اپل را از اپل فا خریداری کنید. آیفون ۱۳ پرومکس ، آیفون 13 پرو و آی پد اقدام کنید و از قیمت محصولات اپل مانند قیمت آیفون ۱۳ ، قیمت macbook pro و قیمت اپل واچ نیز مطلع شوید.

App switcher

اکنون می توانید با استفاده از App Switcher حالت های Split View رو در یک صفحه ایجاد کنید. با کشیدن یک برنامه روی برنامه دیگر، حالت Split View ایجاد کنید.

میانبر های صفحه کلید

صفحه کلیدی را به آیپد خود وصل کنید و لیستی از همه میانبرها رو مشاهده کنید. برای مشاهده میانبرهای یک برنامه، فعالیت چندگانه ای و موارد دیگر، کلید Command را فشار داده و نگه دارید.

ویجت ها و App Library

فعالیت های زیادی وجود دارد که می توانید با آیپد و همه برنامه های با طراحی خاص برای آن انجام دهید. اکنون App Library به طور خودکار آن برنامه ها رو برای شما سازماندهی می کند و ویجت های جدید به شما این امکان  را می دهد اطلاعات رو در یک نگاه، دقیقاً در صفحه اصلی خود مشاهده کنید.

ویجت ها در صفحه اصلی

اکنون می توانید ویجت ها رو در بین برنامه های آیپد خود قرار دهید و با اندازه بزرگتر ویجت جدید ، می توانید از منوی آیپد به طور کامل استفاده کنید.

همه ویجت های جدید

برنامه های Find My ،Contacts ،Game Center ،App Store و Mail همه ویجت جدیدی داشته و بسیاری از ویجت ها در حال حاضر در اندازه بزرگتر و جدید هستند.

برنامه App Library

App Library اکنون بر روی آیپد هست. این برنامه به طور خودکار برنامه های شما را در دسته های مفیدی مانند مورد استفاده و بازی ها مرتب کرده و برای دسترسی سریع، دقیقاً در نوار ابزار ساخته شده است.

Quick Note و یادداشت ها

آیپد بهترین دستگاه یادداشت برداری در جهان هست و اکنون Notes در سراسر سیستم با Quick Note راه اندازی می شود، راهی سریع و آسان برای توجه به هر کاری که انجام می دهید.

یادداشتی سریع  رودر هر جایی شروع کنید

اطلاعات رو روی هر برنامه یا صفحه ای یادداشت کنید. یادداشتی سریع رو با میانبر صفحه کلید، از مرکز کنترل یا با کشیدن انگشت یا مداد اپل از گوشه قسمت بالا شروع کنید.

هر چیزی رو در Quick note قرار بدید

دست نوشته ها، لینک ها و نکات برجسته Safari، تگ ها و منشن ها رو به یادداشت سریع اضافه کنید تا بتوانید به راحتی به اسامی، اعداد و ایده های مهم دسترسی پیدا کنید.

تصاویر کوچک در پشت متن نمایان می شود

متن رو در Safari هایلایت کنید یا لینکی از یک برنامه اضافه کنید و دفعه بعد که از سایت دیدن می کنید، تصویر کوچکی از Quick Note رو مشاهده خواهید کرد، که شما رو به آنچه قبلا مشاهده می کردید می رساند و اگر روی آیپد خود یک Quick Note تهیه کنید، روی سیستم آیفون و مک شما نیز خواهد بود.

مشاهده همه یادداشت های سریع

مستقیماً در برنامه یادداشت ها به همه یادداشت های سریع خود دسترسی پیدا کنید.

مرتب سازی و اطلاع رسانی

یادداشتی رو با استفاده از علامت # و یک کلید واژه تگ کنید، سپس در مرورگر تگ آن را پیدا کنید. ببینید دیگران با نمای Activity به یادداشت مشترک شما چه چیزی اضافه کرده و با منشن کردن به آنها اطلاع دهید. برای اطلاع دادن به شخصی در یک یادداشت، فقط نام شخص رو تایپ کنید تا مشخص شود.

تجربه های جدید

ارتباطات واقعی

در ارتباط بودن ضروری تر از همیشه هست. با SharePlay می تونید با هم تماشا کنید، با هم گوش بدید و صفحه خودتون رو مستقیماً در FaceTime به اشتراک بذارید. تماس های FaceTime نیز طبیعی تر به نظر میاد. پیام ها هم پیدا کردن و لذت بردن از محتوای عالی به اشتراک گذاشته شده توسط دوستان و خانواده رو آسون تر می کنه.

FaceTime

 معرفی SharePlay

هنگام تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم ها، گوش دادن به موسیقی یا اشتراک گذاری صفحه نمایش، مکالمات FaceTime را ادامه بدید. SharePlay یک راه کاملا جدید برای داشتن تجربیات با خانواده و دوستان، بدون توجه به فاصله.

با هم تماشا کنید

همزمان با تماس در FaceTime با دوستان، برنامه های تلویزیونی و فیلم هارا استریم کنید. با پخش و کنترل های همگام، خواهید دید که همه درحال خندیدن، پریدن به همان لحظات در همان زمان واکنش نشان می دهند و صدا به طور خودکار تنظیم می شود، بنابراین می توانید در حین تماشا به مکالمه خود ادامه دهید.

با هم گوش کنید

دور هم جمع شوید و با دوستان خود به آلبوم گوش دهید. کل گروه می توانند موارد بعدی را ببینند و آهنگ هایی را با پخش همزمان و کنترل های آسان برای استفاده به لاین مشترک اضافه کنند.

صفحه خود را به اشتراک بگذارید

صفحه تماس خود را با همه افراد در تماس FaceTime خود به اشتراک بگذارید. فهرست دپارتمان ها را مرور کنید، آلبوم عکس را بکشید یا مهارت جدیدی را به فردی آموزش دهید، همه در حالی که یکدیگر را می بینید و درحال مکالمه هستید.

صدای فضایی

صداهای تک موجی که گویا از جهتی که هر شخص روی صفحه شما قرار گرفته، می آید و به جریان یافتن طبیعی تر مکالمه ها کمک میکند.

نمای شبکه

نمای شبکه افراد را در تماس FaceTime شما با ابعاد های یکسان نشان می دهد، بنابراین می توانید گفت وگو های بهتری با گروهی بزرگ داشته باشید. بلندگو به طور خودکار برجسته می شود تا همیشه بدانید چه کسی حرف می زند.

حالت چهره نما

با الهام از حالت عمودی در دوربین، این جلوه ویدئویی جدید تمرکز خود را بر روی شما قرار می دهد، نه آنچه پشت سر شما قرار دارد.

حالت میکروفون

Voice Isolation صداهای پس زمینه را به حداقل رسانده و صدای شما را در جلو و مرکز قرار می دهد. وقتی موسیقی یا صداهای اطراف شما به اندازه آنچه که باید بگویید مهم  باشند، طیف گسترده صدای محیط را بدون فیلتر پخش میکند. + با استفاده از Voice Isolation، میکروفون شما از هوش مصنوعی برای جلوگیری ازصداهای اطراف و حواس پرت کننده (مانند پارس سگ یا تلویزیون در اتاق کناری) استفاده می کند تا مطمئن شوید صدای شما بلند و واضح است. طیف گسترده به دوستان شما در FaceTime اجازه می دهد تا هر صدایی را که در آنجا هستید، بشنوند. این  استاندارد برای گذراندن کلاس های موسیقی یا برای زمانی که می خواهید فردی به آنچه در اطراف شما می گذرد، گوش دهد.

لینک های FaceTime

تماس های FaceTime را با لینک وب منحصر به فرد برنامه ریزی و به اشتراک بذارید

یک لینک وب منحصر به فرد FaceTime ایجاد کنید تا بتوانید به راحتی تماس های بعدی را برقرار کنید و یا با یک گروه به اشتراک بگذارید. آن را با دوستان خود در برنامه های Messages ،Mail یا برنامه های شخص ثالث مانند واتساپ به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید لینکی را برای رویدادی در تقویم ایجاد کنید، بنابراین همه دقیقاً می دانند کجا و چه زمانی باید یکدیگر را ملاقات کنند.

هر فردی را به FaceTime دعوت کنید

اکنون می توانید لینکی را برای دوستان و خانواده خود ارسال کنید تا به FaceTime متصل شوند، حتی اگر از ویندوزیا اندروید استفاده می کنند. و همچنان رمزگذاری شده است، بنابراین تماس شما مانند سایر تماس های FaceTime خصوصی و ایمن خواهد بود.

پیام ها و Memoji

Shared with You

اکنون لینک ها، تصاویر و سایر محتواهایی که با شما در پیام ها به اشتراک گذاشته شده است، در بخش مربوط به اشتراک گذاری با شما، در برنامه مربوطه نمایش داده می شود. حتی می توانید بدون بازگشت به پیام ها، مستقیماً از برنامه ای که از آن لذت می برید پاسخ دهید.

Shared with You در برنامه ها

Shared with You در برنامه های Photos ،Safari ،Apple News ،Apple Music ،Apple Podcasts و برنامه Apple TV قرار گرفته است.

Memoji جدید

اکنون می توانید لباس هایی برای Memoji خود انتخاب کنید و با استیکر های جدید خود را بیان کنید. ظاهر و استایل خود را با استفاده از سرپوش های چند رنگی نشان دهید. و سفارشی سازی امکان پذیر در حال حاضر شامل کاشت حلزونی گوش، لوله های اکسیژن و کلاه ایمنی نرم می باشد.

مجموعه عکس ها

عکس های متعدد در پیام ها اکنون به صورت یک کولاژ یا یک مجموعه زیبا از تصاویر ظاهر می شوند که می توانید آنها را بکشید. برای مشاهده همه آنها به صورت یک شبکه یا افزودن یک Tapback سریع، کلیک کنید. و آنها را تنها با چند کلیک روی کتابخانه خود ذخیره کنید.

در لحظه باشید

مجموعه جدید و قدرتمندی از ابزارها به شما این امکان را می دهند که چگونه زمان و توجه خود را اولویت بندی کنید. بنابراین می توانید تعادل را پیدا کرده و بر هر کاری که در حال انجام آن هستید تمرکز کنید.

Focus

دستگاه های خود را با طرز فکر خود مطابقت دهید

Focus به شما کمک می کند در لحظه ای که نیاز به تمرکز یا دور شدن دارید ، بمانید. از بین گزینه ها Focus انتخاب کنید یا برای خود ایجاد کنید تا فقط اعلان های مورد نظر شما مجاز باشد، می توانید کار خود را در منطقه انجام دهید و یا از یک شام بدون حواس پرتی لذت ببرید.

وضعیت خود را نشان دهید

اگر دیگران بدانند شما مشغول هستید، دور شدن آسان تر است. بنابراین وقتی از Focus استفاده می کنید، وضعیت شما به طور خودکار در پیام ها و سایر برنامه های ارتباطی که اجازه می دهید نمایش داده شوند و برای پیامهای واقعا فوری، هنوز راهی وجود دارد که مردم به شما اطلاع دهند.

اعلان ها

طراحی مجدد اعلان ها

اعلان ها ظاهر جدیدی دارند، از جمله عکس های مخاطبین و نمادهای بزرگتر برنامه ها که شناسایی آنها را آسان تر می سازد.

خلاصه سازی اعلان ها

بر اساس برنامه ای که تعیین کرده اید، به سرعت با مجموعه ای مفید از اعلان های خود که روزانه تحویل می گردند، آشنا شوید. خلاصه سازی بر اساس اولویت هوشمندانه مرتب شده و مهمترین اعلان ها در قسمت بالا قرار می گیرد.

روشهای جدید و نوین نگاه به جهان

اکتشاف هرگز بهتر به نظر نمی رسید. Maps جزئیات جدید باورنکردنی را ارائه می دهد که فراتر از بردن شما به سادگی از نقطه A به نقطه B است. Safari راههای بیشتری را برای کاوش آنلاین در اختیار شما قرار می دهد و کیف پول یک مکان امن برای ذخیره اطلاعات شخصی شما فراهم می کند.

Safari

Tab Groups

صفحه های خود را به روشی که برایتان مناسب است، ذخیره و سازماندهی کنید و به راحتی بین آنها جابجا شوید. Tab Groups در دستگاه ها همگام سازی می شود تا از هرجایی به برگه های خود دسترسی داشته باشید.

جست و جوی صوتی

تنها با استفاده از صدای خود در وب جستجو کنید. جستجوی صوتی در Safari یک روش فوق العاده راحت برای جستجوی بدون نیاز به تایپ نوشتاری می باشد. کافی است در قسمت جستجو روی میکروفون ضربه بزنید و صحبت کنید.

افزونه ها 

اکنون می توانید افزونه های Safari را بر روی آیفون خود نصب کنید. و دقیقاً مانند مک، می توانید زمان فعال شدن افزونه ها را انتخاب کنید.

Maps

تمام تجربه شهر های جدید

شهرها را با جزئیات بی سابقه برای جاده ها، محله ها، درختان، ساختمانها و موارد دیگر کاوش کنید. از نقشه های سه بعدی شگفت انگیز مانند پل گلدن گیت در هر دو حالت های روز و شب نقشه ها دیدن کنید.

ویژگی های جدید حمل و نقل

ادغام حمل و نقل عمومی، ایستگاه های نزدیک و زمان حمل و نقل را نشان می دهد و به شما این امکان می دهد تا مسیرهای مورد علاقه خود را در قسمت بالا پین کنید.

جهان ارتباطات

با جهانی غنی و ارتباطی، زیبایی طبیعی زمین رو کشف کنید. جزئیات پیشرفته جدید برای رشته کوه ها، بیابان ها، جنگل ها، اقیانوس ها و موارد دیگر را کاوش کنید.

هوش مصنوعی طوری طراحی شده تا مفید باشد

اطلاعات بسیار زیادی در عکسهای شما وجود دارد، از مکانهای به یاد ماندنی که دیده اید تا دستورهای آشپزی دست نویس خانواده. IOS 15 از هوش ایمن در دستگاه استفاده می کند تا به شما کمک کند بیشتر در عکس های خود کشف کنید، به سرعت آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا کرده و لحظات خاصی را تجربه کنید.

Live Texts

Live Text در تصاویر

Live Text به طور هوشمند اطلاعات غنی و مفید را در تصاویر باز می کند، بنابراین می توانید با یک کلیک بر روی متن برجسته شده در عکس، تماس بگیرید، ایمیل ارسال کنید یا مسیرها را جستجو کنید.

ترجمه Live Text

Live Text هفت زبان مختلف انگلیسی، چینی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، پرتغالی و اسپانیایی را درک می کند و با ترجمه گسترده در سیستم، می توانید به سادگی ضربه بزنید و ترجمه کنید. با استفاده از Live Text، می توانید از حرکات انتخاب متن آشنا برای برجسته کردن، کپی و چسباندن، جستجو و حتی ترجمه متن در پیش نمایش های زنده با دوربین یا درPhotos Screenshot ،Quick Look و Safari استفاده کنید.

Visual Look up

در عکس هایتان بیشتر بیابید

درباره اشیاء موجود در عکس های خود بیشتر بدانید. Visual Look Up اشیا و صحنه هایی را که تشخیص می دهد، برجسته تر می کند تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها بدست آورید.

با یک کلیک بیشتر بدانید.

با Visual Look up می توانید به سادگی با ضربه زدن بر روی یک عکس در دستگاه یا وب سایت خود، درباره آثار هنری و کتاب ها و حیوانات خانگی بیشتر بیاموزید.

Spotlight

نتایج عالی و جستجو ی عکس ها

Spotlight اطلاعات بسیاری را در یک نگاه با نتایج جستجوی جدید برای هنرمندان، بازیگران، برنامه های تلویزیونی و فیلم ها و همچنین مخاطبین شما، به شما نشان می دهد و اکنون می توانید عکس های خود را در Spotlight جستجو کرده و حتی با استفاده از Live Text بر اساس متن روی عکس جستجو کنید.

Photos

خاطرات تعاملی با ظاهری جدید

Memories یک رابط تعاملی جدید و همه جانبه را به همراه Memory mixes معرفی می کند که به شما اجازه می دهد ظاهر و احساس داستان خود را با آهنگ و حالت متناسب با آن شخصی سازی کنید.

Apple Music + Memories

ده ها میلیون آهنگ در کتابخانه Apple Music، در حال حاضر در Memories در دسترس می باشد. کارشناسان مجموعه ای از آهنگ ها را که با سلیقه موسیقی و سابقه گوش دادن شما و آگاهی از آنچه در عکس ها و فیلم های شما وجود دارد، ترکیب کرده اند تا توصیه های شخصی را فقط برای شما ایجاد کنند. یا اگر ایده ای در ذهن دارید، می توانید آهنگ خود را انتخاب کنید.

Swift Playgrounds

Swift Playgrounds سطح جدیدی از بهره وری رو برای آیپد و خرید iPad ایجاد کرده و اکنون قابلیت های آن حتی فراتر است. کد بیاموزید، برنامه های واقعی با SwiftUI بسازید و ایده های خود را در App Store زنده کنید.

SwiftUI

برنامه هایی با SwiftUI بسازید که پیشرفت را آسان می کند. کدی که می نویسید بلافاصله در پیش نمایش زنده برنامه شما منعکس شده و برای افراد مبتدی، راهنمای ایجاد اولین برنامه شما وجود دارد.

 

تکمیل کد

Swift Playgrounds اکنون از تکمیل پیشرفته کد پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید تایپ رو شروع کرده و پیشنهاد رو به سرعت به کد خود اضافه کنید.همچنین شما می توانید به کتابخانه کامل اجزای UI دسترسی داشته باشید.

ثبت در فروشگاه App Store

کار خود را مستقیماً در فروشگاه App Store ثبت کنید.

برنامه هایی رو برای آیفون وآیپد خود دقیقاً درآیپد خود ایجاد کنید. برنامه ها رو مستقیماً از برنامه Swift Playgrounds بسازید و در فروشگاه App Store ثبت کنید.

کنترل جهانی

یک صفحه کلید و ماوس یا ترک پد در حال حاضر به طور یکپارچه بین سیستم مک و  آیپد شما کار می کند، حتی به بیش از یک دستگاه متصل می شوند. مکان نما رو از مک خود به آیپد منتقل کنید، در مک تایپ کنید تا درآیپد شما نشان داده شود.

با چند دستگاه کار کنید

ماوس و صفحه کلیدی رو برای کار همزمان بر روی سیستم آیپد و مک بوک خود متصل کنید. در مورد macOS Monterey  بیشتر بدانید »

Privacy

ویژگیهای جدید نباید به ضرر حریم خصوصی شما باشد. IOS 15 دید بیشتری در مورد نحوه دسترسی برنامه ها به داده های شما ایجاد می کند، شما را از جمع آوری داده های غیر ضروری محافظت می کند و به شما امکان کنترل بیشتری را برای اشتراک گذاری می دهد.

گزارش حریم خصوصی برنامه

ببینید چگونه برنامه ها از مجوزهایی که به آنها داده اید استفاده می کنند ، با کدام دامنه شخص ثالث تماس می گیرند و چگونه اخیراً تماس گرفته اند.

حفاظت از حریم خصوصی برنامه Mail

با خیالی راحت ایمیل خود را دریافت کنید

حفاظت از حریم خصوصی برنامه Mail  آدرس IP شما را پنهان می کند، بنابراین فرستندگان نمی توانند آن را به سایر فعالیت های آنلاین شما لینک کرده و یا مکان شما را تعیین کنند و مانع از این می شود که فرستنده ها ببینند آیا و چه زمانی ایمیل آنها را باز کرده اید.

Siri

صدای درخواست های Siri شما هرگز دستگاه شما را رها نمی کند

Siri تشخیص گفتار رابه دستگاه شما افزوده است، بنابراین صدای درخواست های شما به طور پیش فرض در آیفون یا آیپد شما پردازش می شود و پردازش دستگاه نیز به این معناست که Siri می تواند بسیاری از وظایف را بدون اتصال به اینترنت انجام دهد.

iCloud+

iCloud همیشه اطلاعات مهم شما مانند عکس ها، اسناد و یادداشت ها را ایمن، آپدیت و در دسترس همه دستگاه های شما نگه داشته است. اکنون iCloud این تجربه را با یک اشتراک جدید که جایگزین برنامه های ذخیره سازی امروز می شود، یک گام پیش می برد.

معرفی + iCloud

هر آنچه را که قبلاً درباره iCloud و ویژگی های جدید می پسندید، از جمله iCloud Private Relay ،Hide My Email و پشتیبانی گسترده HomeKit Secure Video دریافت کنید.

iCloud Private Relay

بتا

وب سایت را با حفظ حریم خصوصی بیشتری جستجو کنید

iCloud Private Relay سرویسی است که به شما امکان می دهد تقریباً به هر شبکه ای متصل شوید و با Safari به شیوه ای امن تر و خصوصی جستجو کنید. این اطمینان را می دهد که ترافیک خروجی از دستگاه شما رمزگذاری شده و از دو رله جداگانه اینترنت استفاده می کند، بنابراین هیچ کس نمی تواند از آدرس IP، مکان و فعالیت جستجو شما برای ایجاد نمایه دقیق در مورد شما استفاده کند.

Hide My Email

بلافاصله آدرس های ایمیل منحصر به فرد و تصادفی ایجاد کنید که به صندوق ورودی شخصی شما ارسال می شوند، بنابراین هنگام پر کردن یک فرم در وب سایت یا ثبت نام در یک سایت خبری، مجبور نیستید آدرس ایمیل واقعی خود را به اشتراک بگذارید. Hide My Email در تنظیمات Mail ،Safari و iCloud قرار گرفته است.

و خیلی ویژگی های بیشتر.

Accessibility

تنظیمات صفحه نمایش و اندازه متن را برای هر برنامه سفارشی کنید. متن را پررنگ یا بزرگ کنید، تضاد را افزایش دهید، رنگها را معکوس کنید و موارد دیگری که فقط برای برنامه هایی می خواهید. با VoiceOver افراد، اشیاء، متن و جداول داخل تصاویر را با جزئیات بیشتری کاوش کنید. رسید ها و مقدایر برچسب نقاط قوت را جهت یابی کنید و انگشت خود را بر روی عکس حرکت دهید تا موقعیت شخص نسبت به سایر اشیاء موجود در تصویر را دریابید.

Translate

ترجمه گسترده سیستم به شما اجازه می دهد متن انتخاب شده را حتی در بسیاری از برنامه های شخص ثالث ترجمه کنید. در برنامه، ترجمه خودکار و نمای رو در رو جریان مکالمه را بهبود بخشیده و پیگیری را آسان تر می کند.

Apple ID

مخاطبین بازیابی حساب ( Accounts Recover Contacts ) بازیابی گذرواژه و حفظ دسترسی به حساب خود را آسان تر از همیشه میسازد و برنامه جدید میراث دیجیتال ( Legacy Contacts ) به شما اجازه می دهد افرادی را به عنوان مخاطبین قدیمی تعیین کنید تا در صورت مرگ شما بتوانند به حساب شما دسترسی پیدا کنند.

Find My

لوکیشن خانواده و دوستان خود را با آپدیت های مداوم مشاهده کنید. در صورت پاک شدن دستگاه های خود و یا تا 24 ساعت حتی پس از خاموش شدن آنها، دستگاه های خود را  با اینترنت برنامه Find My مکان یابی کنید.

Siri

اکنون می توانید از Siri بخواهید مواردی را روی صفحه مانند عکس ها، صفحات وب، اخبار و موارد دیگر به اشتراک بگذارد. اگر مورد را نمی توان به اشتراک گذاشت، Siri به جای آن پیشنهاد ارسال عکسی از صفحه را ارائه می دهد.

Games

اکنون می توانید بازی ها رو از دسته بازی های جدید در App Library دانلود و شروع کنید یا با انواع مختلف کنترلرهای بازی به راحتی لحظه ای هیجان انگیز رو ثبت کنید. و Game Center بازی با دوستان و گروههای جدیدترین پیامها رو برای شما آسان تر می کند. سیستم iPad OS با دستگاه های زیر سازگار می باشد:

iOS 15

در ارتباط.

در لحظه.