محصولات انتخابی :

جمع مبلغ : تومان
مشاهده سبد خرید ادامه فرایند خرید

iOS 15

در لحظه باش!

زیبا نیست! شما با آیفون خود می توانید در لحظه باشید و از طرفی در ارتباط بودن ضروری تر از همیشه هست. با SharePlay، می تونید با هم تماشا کنید، با هم گوش بدید و صفحه خودتون رو مستقیماً در FaceTime به اشتراک بذارید. تماس های FaceTime نیز طبیعی تر به نظر میاد. پیام ها هم پیدا کردن و لذت بردن از محتوای عالی به اشتراک گذاشته شده توسط دوستان و خانواده رو آسون تر می کنه.

FaceTime

معرفی SharePlay

هنگام تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم ها، گوش دادن به موسیقی یا اشتراک گذاری صفحه نمایش، مکالمات FaceTime را ادامه بدید. SharePlay یک راه کاملا جدید برای داشتن تجربیات با خانواده و دوستان، بدون توجه به فاصله هست.*

پس از خواندن ادامه مطلب به این دقت داشته باشید که شما می توانید محصولات اپل را از اپل فا خریداری کنید. آیفون ۱۳ پرومکس ، آیفون 13 پرو و آی پد اقدام کنید و از قیمت محصولات اپل مانند قیمت آیفون ۱۳ ، قیمت macbook pro و قیمت اپل واچ نیز مطلع شوید.

با هم تماشا کنید

همزمان با تماس در FaceTime با دوستان، برنامه های تلویزیونی و فیلم هارا استریم کنید. با پخش و کنترل های همگام، خواهید دید که همه درحال خندیدن، پریدن،به همان لحظات در همان زمان واکنش نشان می دهند و صدا به طور خودکار تنظیم می شود، بنابراین می توانید در حین تماشا به مکالمه خود ادامه دهید.

با هم گوش کنید

دور هم جمع شوید و با دوستان خود به آلبوم گوش دهید. کل گروه می توانند موارد بعدی را ببینند و آهنگ هایی را با پخش همزمان و کنترل های آسان برای استفاده به لاین مشترک اضافه کنند.

صفحه خود را به اشتراک بگذارید

صفحه تماس خود را با همه افراد در تماس FaceTime خود به اشتراک بگذارید. فهرست دپارتمان ها را مرور کنید، آلبوم عکس را بکشید  یا مهارت جدیدی را به فردی آموزش دهید ، همه در حالی که یکدیگر را می بینید و درحال مکالمه هستید.

صدای فضایی

صداهای تک موجی که گویا از جهتی که هر شخص روی صفحه شما قرار گرفته، می آید و به جریان یافتن طبیعی تر مکالمه ها کمک میکند.

حالت میکروفون

Voice Isolation صداهای پس زمینه را به حداقل رسانده و صدای شما را در جلو و مرکز قرار می دهد. وقتی موسیقی یا صداهای اطراف شما به اندازه آنچه که باید بگویید مهم باشند، طیف گسترده صدای محیط را بدون فیلتر پخش میکند.

+ با استفاده از Voice Isolation، میکروفون شما از هوش مصنوعی برای جلوگیری ازصداهای اطراف و حواس پرت کننده (مانند پارس سگ یا تلویزیون در اتاق کناری) استفاده می کند تا مطمئن شوید صدای شما بلند و واضح است.

طیف گسترده به دوستان شما در FaceTime اجازه می دهد تا هر صدایی را که در آنجا هستید، بشنوند. این  استاندارد برای گذراندن کلاس های موسیقی یا برای زمانی که می خواهید فردی به آنچه در اطراف شما می گذرد، گوش دهد.

هر فردی را به FaceTime دعوت کنید

اکنون می توانید لینکی را برای دوستان و خانواده خود ارسال کنید تا به FaceTime متصل شوند، حتی اگر از ویندوزیا اندروید استفاده می کنند. و همچنان رمزگذاری شده است، بنابراین تماس شما مانند سایر تماس های FaceTime خصوصی و ایمن  خواهد بود.

نمای شبکه

نمای شبکه افراد را در تماس FaceTime شما با ابعاد های یکسان نشان می دهد، بنابراین می توانید گفت وگو های بهتری با گروهی  بزرگ داشته باشید. بلندگو به طور خودکار برجسته می شود تا همیشه بدانید چه کسی  حرف می زند.

حالت چهره نما

با الهام از حالت عمودی در دوربین، این جلوه ویدئویی جدید تمرکز خود را بر روی شما قرار می دهد، نه آنچه پشت سر شما قرار دارد.

 

لینک های FaceTime

 تماس های FaceTime را با لینک وب منحصر به فرد برنامه ریزی و به اشتراک بذارید

یک لینک وب منحصر به فرد FaceTime ایجاد کنید تا بتوانید به راحتی تماس های بعدی را برقرار کنید و یا با یک گروه به اشتراک بگذارید. آن را با دوستان خود در برنامه های Messages ،Mail یا برنامه های شخص ثالث مانند واتساپ به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید لینکی را برای رویدادی در تقویم ایجاد کنید، بنابراین همه دقیقاً می دانند کجا و چه زمانی باید یکدیگر را ملاقات کنند.

پیام ها و Memoji

 Shared with You

اکنون لینک ها، تصاویر و سایر محتواهایی که با شما در پیام ها به اشتراک گذاشته شده است، در بخش مربوط به اشتراک گذاری با شما، در برنامه مربوطه نمایش داده می شود. حتی می توانید بدون بازگشت به پیام ها، مستقیماً از برنامه ای که از آن لذت می برید پاسخ دهید.

Shared with You در برنامه ها

Shared with You در برنامه های Photos ،Safari ، Apple News ،Apple Music ،Apple Podcasts و برنامه Apple TV قرار گرفته است.

Memoji جدید

اکنون می توانید لباس هایی برای Memoji خود انتخاب کنید و با استیکر های جدید خود را بیان کنید. ظاهر و استایل خود را با استفاده از سرپوش های چند رنگی نشان دهید. و سفارشی سازی امکان پذیر در حال حاضر شامل کاشت حلزونی گوش، لوله های اکسیژن و کلاه ایمنی نرم می باشد.

مجموعه عکس ها

عکس های متعدد در پیام ها اکنون به صورت یک کولاژ یا یک مجموعه زیبا از تصاویر ظاهر می شوند که می توانید آنها را بکشید. برای مشاهده همه آنها به صورت یک شبکه یا افزودن یک Tapback سریع، کلیک کنید. و آنها را تنها با چند کلیک روی کتابخانه خود ذخیره کنید.

در لحظه باشید

مجموعه جدید و قدرتمندی از ابزارها به شما این امکان را می دهند که چگونه زمان و توجه خود را اولویت بندی کنید. بنابراین می توانید تعادل را پیدا کرده و بر هر کاری که در حال انجام آن هستید تمرکز کنید.

Focus

دستگاه های خود را با طرز فکر خود مطابقت دهید

Focus به شما کمک می کند در لحظه ای که نیاز به تمرکز یا دور شدن دارید، بمانید. از بین گزینه ها Focus انتخاب کنید یا برای خود ایجاد کنید تا فقط اعلان های مورد نظر شما مجاز باشد، می توانید کار خود را در منطقه انجام دهید و یا از یک شام بدون حواس پرتی لذت ببرید.

وضعیت خود را نشان دهید

اگر دیگران بدانند شما مشغول هستید، دور شدن آسان تر است. بنابراین وقتی از Focus استفاده می کنید، وضعیت شما به طور خودکار در پیام ها و سایر برنامه های ارتباطی که اجازه می دهید نمایش داده شوند و برای پیامهای واقعا فوری، هنوز راهی وجود دارد که مردم به شما اطلاع دهند.

اعلان ها

طراحی مجدد اعلان ها

اعلان ها ظاهر جدیدی دارند، از جمله عکس های مخاطبین و نمادهای بزرگتر برنامه ها که شناسایی آنها را آسان تر می سازد.

خلاصه سازی اعلان ها

بر اساس برنامه ای که تعیین کرده اید، به سرعت با مجموعه ای مفید از اعلان های خود که روزانه تحویل می گردند، آشنا شوید. خلاصه سازی بر اساس اولویت هوشمندانه مرتب شده و مهمترین اعلان ها در قسمت بالا قرار می گیرد.

روش های جدید و نوین نگاه به جهان

اکتشاف هرگز بهتر به نظر نمی رسید. Maps جزئیات جدید باورنکردنی را ارائه می دهد که فراتر از بردن شما به سادگی از نقطه A به نقطه B است. Safari راههای بیشتری را برای کاوش آنلاین در اختیار شما قرار می دهد و کیف پول یک مکان امن برای ذخیره اطلاعات شخصی شما فراهم می کند.

Maps

تمام تجربه شهر های جدید

شهرها را با جزئیات بی سابقه برای جاده ها، محله ها، درختان، ساختمانها و موارد دیگر کاوش کنید. از نقشه های سه بعدی شگفت انگیز مانند پل گلدن گیت در هر دو حالت های روز و شب نقشه ها دیدن کنید.

ویژگی های جدید رانندگی

نقشه ها در حال حاضر جزئیات جاده ای باورنکردنی مانند خطوط پیچ، گذرگاه ها و مسیرهای دوچرخه سواری را به رانندگان ارائه می دهد. با نزدیک شدن به مبادلات پیچیده، دیدگاه های سطح خیابان؛ و یک نقشه رانندگی اختصاصی جدید که به شما کمک می کند حوادث جاری و شرایط ترافیکی را در یک نگاه ببینید.

دستورالعمل های همه جانبه پیاده روی

با دستورالعمل های مرحله به مرحله که می توانید در واقعیت افزوده شده مشاهده کنید، به هر مکانی که می خواهید بروید.

ویژگی های جدید حمل و نقل

ادغام حمل و نقل عمومی، ایستگاه های نزدیک و زمان حمل و نقل را نشان می دهد و به شما این امکان می دهد تا مسیرهای مورد علاقه خود را در قسمت بالا پین کنید. و هنگامی که به ایستگاه خود نزدیک می شوید، Maps به شما اطلاع می دهد که تقریباً زمان پیاده شدن فرا رسیده است.

Safari

نوار پایین صفحه

نوار پایین صفحه کنترل ها را درست در نوک انگشتان شما قرار می دهد. برای حرکت بین صفحه ها، صفحه را به چپ یا راست در نوار آدرس بکشید. یا برای مشاهده همه صفحه های باز شده خود، انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

Tab Groups

صفحه های خود را به روشی که برایتان مناسب است، ذخیره و سازماندهی کنید و به راحتی بین آنها جابجا شوید. Tab Groups در دستگاه ها همگام سازی می شود تا از هرجایی به برگه های خود دسترسی داشته باشید.

جست و جوی صوتی

تنها با استفاده از صدای خود در وب جستجو کنید

جستجوی صوتی در Safari یک روش فوق العاده راحت برای جستجوی بدون نیاز به تایپ نوشتاری می باشد. کافی است در قسمت جستجو روی میکروفون ضربه بزنید و صحبت کنید.

افزونه ها 

اکنون می توانید افزونه های Safari را بر روی آیفون خود نصب کنید. و دقیقاً مانند مک، می توانید زمان فعال شدن افزونه ها را انتخاب کنید.

کیف پول

Wallet

گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی خود را به Wallet اضافه کنید تا هنگام سفر و در آینده، در خرده فروشان و مراکز استفاده کنید. با شروع شرکت کردن در ایالات متحده، شناسه خود را برای استفاده در سفر به Wallet اضافه کنید. با ضربه زدن به آیفون یا اپل واچ، می توانید شناسه خود را به طور ایمن ارائه دهید تا از طریق بازرسی های امنیتی TSA سرعت بگیرید. ارائه شناسه شما با Face ID یا Touch ID آسان و ایمن است. گواهینامه های رانندگی و شناسه های دولتی در Wallet از حریم خصوصی و امنیت داخلی آیفون و اپل واچ استفاده می کنند.

کلیدهای روزمره برای شما

اکنون آیفون شما می تواند قفل خانه، گاراژ، اتاق هتل و حتی محل کار شما را باز کند.

هوش طوری طراحی شده تا مفید باشد

اطلاعات بسیار زیادی در عکسهای شما وجود دارد، از مکانهای به یاد ماندنی که دیده اید تا دستورهای آشپزی دست نویس خانواده. IOS 15 از هوش ایمن در دستگاه استفاده می کند تا به شما کمک کند بیشتر در عکس های خود کشف کنید، به سرعت آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا کرده و لحظات خاصی را تجربه کنید.

Live Texts

Live Text در تصاویر

Live Text به طور هوشمند اطلاعات غنی و مفید را در تصاویر باز می کند، بنابراین می توانید با یک کلیک بر روی متن برجسته شده در عکس، تماس بگیرید، ایمیل ارسال کنید یا مسیرها را جستجو کنید. با استفاده از Live Text، می توانید از حرکات انتخاب متن آشنا برای برجسته کردن، کپی و چسباندن، جستجو، و حتی ترجمه متن در پیش نمایش های زنده با دوربین یا درPhotos ،Screenshot ،Quick Look و Safari استفاده کنید.

Live Text در دوربین

Live Text در برنامه دوربین نیز کار می کند، بنابراین می توانید دوربین آیفون خود را در حین حرکت به سمت متن نشانه رفته و سریعاً در مورد اطلاعات مفید اقدام کنید.

ترجمه Live Text

Live Text هفت زبان مختلف انگلیسی، چینی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، پرتغالی و اسپانیایی را درک می کند و با ترجمه گسترده در سیستم، می توانید به سادگی ضربه بزنید و ترجمه کنید.

Visual Look up

در عکس هایتان بیشتر بیابید

درباره اشیاء موجود در عکس های خود بیشتر بدانید. Visual Look Up اشیا و صحنه هایی را که تشخیص می دهد، برجسته تر می کند تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها بدست آورید.

با یک کلیک بیشتر بدانید

با Visual Look up می توانید به سادگی با ضربه زدن بر روی یک عکس در دستگاه یا وب سایت خود ، درباره آثار هنری و کتاب ها و حیوانات خانگی بیشتر بیاموزید.

Spotlight

نتایج عالی و جستجو ی عکس ها

Spotlight اطلاعات بسیاری را در یک نگاه با نتایج جستجوی جدید برای هنرمندان، بازیگران، برنامه های تلویزیونی و فیلم ها و همچنین مخاطبین شما، به شما نشان می دهد و اکنون می توانید عکس های خود را در Spotlight جستجو کرده و حتی با استفاده از Live Text بر اساس متن روی عکس جستجو کنید.

Photos

خاطرات تعاملی با ظاهری جدید

Memories یک رابط تعاملی جدید و همه جانبه را به همراه Memory mixes معرفی می کند که به شما اجازه می دهد ظاهر و احساس داستان خود را با آهنگ و حالت متناسب با آن شخصی سازی کنید.

Apple Music + Memories

ده ها میلیون آهنگ در کتابخانه Apple Music، در حال حاضر در Memories در دسترس می باشد

کارشناسان مجموعه ای از آهنگ ها را که با سلیقه موسیقی و سابقه گوش دادن شما و آگاهی از آنچه در عکس ها و فیلم های شما وجود دارد، ترکیب کرده اند تا توصیه های شخصی را فقط برای شما ایجاد کنند. یا اگر ایده ای در ذهن دارید، می توانید آهنگ خود را انتخاب کنید.

Health

آپدیت های برنامه Health

به روز رسانی برنامه Health به شما روش های جدیدی برای به اشتراک گذاشتن داده ها با عزیزان و تیم مراقبت های پزشکی، معیاری برای ارزیابی خطر سقوط و تجزیه و تحلیل روند برای درک تغییرات در سلامتی شما ارائه می دهد.

درمورد برنامه Health بیشتر بدانید »

Privacy

ویژگی های جدید نباید به ضرر حریم خصوصی شما باشد. IOS 15 دید بیشتری در مورد نحوه دسترسی برنامه ها به داده های شما ایجاد می کند، شما را از جمع آوری داده های غیر ضروری محافظت می کند و به شما امکان کنترل بیشتری را برای اشتراک گذاری می دهد.

گزارش حریم خصوصی برنامه

ببینید چگونه برنامه ها از مجوزهایی که به آنها داده اید استفاده می کنند، با کدام دامنه شخص ثالث تماس می گیرند و چگونه اخیراً تماس گرفته اند.

حفاظت از حریم خصوصی برنامه Mail با خیالی راحت ایمیل خود را دریافت کنید

حفاظت از حریم خصوصی برنامه Mail  آدرس IP شما را پنهان می کند، بنابراین فرستندگان نمی توانند آن را به سایر فعالیت های آنلاین شما لینک کرده و یا مکان شما را تعیین کنند و مانع از این می شود که فرستنده ها ببینند آیا و چه زمانی ایمیل آنها را باز کرده اید.

صدای درخواست های Siri شما هرگز دستگاه شما را رها نمی کند

Siri تشخیص گفتار رابه دستگاه شما افزوده است، بنابراین صدای درخواست های شما به طور پیش فرض در آیفون یا  آیپد شما پردازش می شود و پردازش دستگاه نیز به این معناست که Siri می تواند بسیاری از وظایف را بدون اتصال به اینترنت انجام دهد.

iCloud+

iCloud همیشه اطلاعات مهم شما مانند عکس ها، اسناد و یادداشت ها را ایمن، آپدیت و در دسترس همه دستگاه های شما نگه داشته است. اکنون iCloud این تجربه را با یک اشتراک جدید که جایگزین برنامه های ذخیره سازی امروز می شود، یک گام پیش می برد.

معرفی + iCloud

هر آنچه را که قبلاً درباره iCloud و ویژگی های جدید می پسندید، از جمله iCloud Private Relay ،Hide My Email و پشتیبانی گسترده HomeKit Secure Video دریافت کنید.

iCloud Private Relay

وب سایت را با حفظ حریم خصوصی بیشتری جستجو کنید

iCloud Private Relay سرویسی است که به شما امکان می دهد تقریباً به هر شبکه ای متصل شوید و با Safari به شیوه ای امن تر و خصوصی جستجو کنید. این اطمینان  را می دهد که ترافیک خروجی از دستگاه شما رمزگذاری شده و از دو رله جداگانه اینترنت استفاده می کند، بنابراین هیچ کس نمی تواند از آدرس IP، مکان و فعالیت جستجو شما برای ایجاد نمایه دقیق در مورد شما استفاده کند.

Weather

ظاهر جدید شامل نمایش گرافیکی داده های آب و هوا و طراحی زیبا پس زمینه متحرک به همراه بارش، کیفیت هوا و نقشه های دما است که آب و هوا را جذاب تر و قوی تر از همیشه می کند.

Notes

آپدیت های مورد استفاده در برنامه یادداشت ها به شما  این امکان را می دهد با برچسب ها سازماندهی کرده و با روش های جدید با ذکر نام و نمای فعالیت، استفاده کنید.

Widgets

از همه ابزارک های جدید برای برنامه های Find My ،Game Center ،App Store ،Sleep ،Mail و Contacts لذت ببرید.

Hide My Email

بلافاصله آدرس های ایمیل منحصر به فرد و تصادفی ایجاد کنید که به صندوق ورودی شخصی شما ارسال می شوند، بنابراین هنگام پر کردن یک فرم در وب سایت یا ثبت نام در یک سایت خبری، مجبور نیستید آدرس ایمیل واقعی خود را به اشتراک بگذارید. Hide My Email در تنظیمات Mail ،Safari و iCloud قرار گرفته است.

Accessibility

تنظیمات صفحه نمایش و اندازه متن را برای هر برنامه سفارشی کنید. متن را پررنگ یا بزرگ کنید، تضاد را افزایش دهید، رنگها را معکوس کنید و موارد دیگری که فقط برای برنامه هایی می خواهید. با VoiceOver افراد، اشیاء، متن و جداول داخل تصاویر را با جزئیات بیشتری کاوش کنید. رسید ها و مقدایر برچسب نقاط قوت را جهت یابی کنید و انگشت خود را بر روی عکس حرکت دهید تا موقعیت شخص نسبت به سایر اشیاء موجود در تصویر را دریابید.

Translate

ترجمه گسترده سیستم به شما اجازه می دهد متن انتخاب شده را حتی در بسیاری از برنامه های شخص ثالث ترجمه کنید. در برنامه، ترجمه خودکار و نمای رو در رو جریان مکالمه را بهبود بخشیده و پیگیری را آسان تر می کند.

    لیست کامل ویژگی های جدید iOS 15 را مشاهده کنید:

iOS15

 iOS 15 با دستگاه های زیر سازگار می باشد:

معجزه کنید. به آسانی